Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


28 жовтня в Одесі пройшов Перший Національний тренінговий день Enactus!

IMG_0702

В Impact Hub Odessa зібралися команди з усієї України, 70+ активних студентів, які вирішили змінити себе та життя навколо.

На цей раз на тренінгу ми зробили декілька сесій: «Консультаційна бізнес-рада (КБР) команди — з чого почати?», «Соціальне підприємництво», «Impact соціальних проектів» «Організаційна структура команди» та інші теми, які необхідні, щоб стартувати. Крім того, цього разу до тренінгу готувалися не лише ми: студенти самотійно розповідали про цілі сталого розвитку ООН з прикладами проектів в Україні та світі.

IMG_0627
Відкриття тренінгу ми почали з «Inspirational speech», який провела неперевершена Ruzanna Arutyunyan — СЕО WAVE Odessa Business School . «В день у вас должно быть только 40 минут на отдых, остальное время — работа над собой!» — одна із фраз Рузанни Разміковни, яка дуже мотивує та змушує змінити звичний графік.
Одну з найважливіших лекцій «Основи проектного менеджменту» провела професіонал своєї справи Елена Подопригора (Elena Podoprigora) — координатор бізнес-програм Impact Hub Odessa. Під час лекції студенти мали змогу власні проекти розібрати по SMART, оцінити ризики та стратегію розвитку загалом. Практика й нічого зайвого!

IMG_0742
Завершився цей насичений день найприємнішим — нагородженням переможців конкурсів «Перекличка команд» та «Дорога до 37″!

Рік буде насичений на заходи від Enactus Україна, тому слідкуйте за новинами 

IMG_0790

Коментарі:

Коментарі закрито.