Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


4 березня у стінах компанії PZU Ukraine відбувся Другий національний тренінговий день для студентів Enactus Україна.

Lida

Першим спікером, що надихнув та «запалив» студентів на весь день була Lidiya Terpel, Alumni Enactus та CEO & Founder Skyworker. Слова «Ти ніколи не будеш, там де ти хочеш бути, поки ти там, де ти є” усім запали в душу!

Margarita

Наступний спікер Маргарита Січкар, засновниця Школи щасливого життя Маргарити Січкар, зробила посил щодо квантової свідомості цитуючи Р. Кійосакі: “Перед тим, як хочете щось отримати, спочатку потрібно щось віддати”. А пропозиція підтримати студентський проект Enactus посилила здоровий “дух конкуренції” в аудиторії.

Між цими виступами поговорили про постановку цілей,  делегування та розподіл обов’язків в команді, а також аналізували проекти та вчилися вимірювати результати.

Valentyn

І на завершення ознайомилися з масою реалізованих ідей, проектів та мрій від Valentyn Desiatnyk, Фундація Дім Рональда МакДональда та співзасновника #Свіжакров. Квінтесенцією його виступу став заклик: “Помиляйся швидше!

Дякуємо нашим спікерам за таке емоційне, продуктивне та повчальне “слово”, а також компанії PZU Україна за гостинний та теплий прийом.

Бажаємо студентським командам успіхів у наступних етапах реалізації проектів та до зустрічі на наступному Тренінговому дні Enactus вже у квітні!

DSC_0892

Коментарі:

Коментарі закрито.