Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


13 команд Enactus Україна відвідали третій Національний тренінговий день, який відбувся 20 квітня в Києві. Тема третього тренінгу – «Підготовка до Національних змагань».

DSC_1026

День розпочала Ольга Логвиновська, координаторка Майстерні Спількошту, ГО Гараж Генг. Ольга порадила нашим командам як посили проект та ефективно його презентувати на Національних змаганнях. Питання, звідки брати кошти на проекти, зажди піднімають команди Enactus на наших заходах, тому Ольга Логвиновська розповіла про краудфандинг для соціальних проектів — як підготуватись та провести успішну кампанію.

viber image

Ігор Школьний, капітан команди КНЕУ, та Вероніка Мотулько, капітан команди ОНУ, представили Систему мотивації студентів Enactus, яка зараз проходить тестування серед команд КНЕУ, ОНУ, ХТЕІ, КНУ і ВНТУ. Якщо ви хочете долучитися, отримати інструмент мотивації та заохочення учасників ваших команд, звертайтеся до ініціаторів цього проекту.

DSC_0936

На тренінг ми запросили Петра Яворського, колишнього капітана команди Enactus Української інженерно-педагогічної академії, а зараз старшого експерту з аудиту компанії EY. Петро відповідав на запитання команд та ділився своїм трирічним капітанським досвідом.

DSC_0951

 Дмитро Малiночка, сертифікований тренер з ораторського мистецтва та публічних виступів, керівник Malinochka Training Company, демонстрував та відповідав на питання, як боротися з хвилюванням і тремтінням в голосі? як готуватися до виступу? як викорустовувати жести та голос для переконливого виступу?

DSC_0982

Enactus Україна розповіла студентським командам про всі обов’язкові документи, дії та дедлайни, які треба встигнути зробити перед Національними змаганнями.  Презентація доступна за цим посиланням.

Коментарі:

Коментарі закрито.