Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


Консультативна бізнес-рада

Kredisov Alexei

Олексій Кредісов

Керуючий партнер компанії EY, Спів-голова консультативної бізнес-ради

Олексій Кредісов має більш ніж 15-річний досвід надання аудиторських послуг підприємствам нафтогазового, енергетичного сектору та важкої промисловості. Він також брав участь у виконанні ряду проектів, які передбачали здійснення аналізу та надання рекомендацій щодо організаційної структури тарифів, оподаткування та розробки бізнес і фінансових моделей для Міжнародного Валютного Фонду, Світового банку і ЄБРР, а також комерційних інвестиційних банків і фондів.

Олексій закінчив Київський інститут міжнародних відносин, «міжнародні економічні відносини» (1994); Політехнічний інститут штату Вірджинія (США), «магістр міжнародного бізнес-адміністрування і економіки» (1995); є кандидатом економічних наук, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (1998). Олексій є сертифікованим бухгалтером в США (CPA) та сертифікованим аудитором в Україні.

 

В’ячеслав Шоптенко

Директор компанії «Бізнес-лабораторія», Спів-голова консультативної бізнес-ради

В мунулому випускник програми Enactus (SIFE). В 2002 році на Всесвітньому кубку Enactus в Амстердамі виступав за команду Тольяттінської академії управління, яка посіла 3 місце, що досі є найкращим результатом серед всіх команд Enactus з країн СНД.

З тих пір В’ячеслав побудував успішну кар’єру в найбільшій бізнес-школі Росії (Академія народного господарства), розвиваючи ряд освітніх проектів для великих корпоративних клієнтів. Одним з таких проектів є чемпіонат з управління бізнесом Global Management Challenge (GMC) в Росії. В 2009 році команда з Росії вперше в історії завоювала звання чемпіону світу GMC, а в травні 2010 завдяки вагомому особистому внеску В’ячеслава Міжнародний фінал GMC відбувся в м. Ханти-Мансійськ (Росія), за що він одержав спеціальну Подяку від уряду Російської Федерації.

В 2007 році заснував компанію «Бізнес-лабораторія» у Києві, яка є ексклюзивним власником прав на програму Enactus в Україні.

У 2009 році на Всесвітньому кубку в Берліні отримав почесну премію «Champion of SIFE» за вагомий внесок у розвиток програми у Росії, Україні та Польщі.

 

Наталія Стрєлкова

Директор з персоналу та соціальної політики ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ»

Раніше Наталія Стрєлкова протягом 5 років працювала у компанії МТС (Мобільні Телесистеми), де займала позиції Директора з персоналу «МТС Росія» і Директора з кадрової політики корпоративного центру. До задач Наталії входили розвиток організаційної структури та побудування системи управління персоналом у 86 регіонах Росії. Цьому передувала робота у нафтовій компанії ЮКОС, де Наталія Стрєлкова відповідала за рекрутинг та розвиток керівників, а також керувала проектом з управління талантами НК «ЮКОС».

До 2001 року Наталія працювала в компаніях КоміТЕК і «Європівнічнафта», де займала керівні посади у галузі управління персоналом. Наталія Стрєлкова має дві вищих освіти, в галузі ядерної фізики (Московський інженерно-фізичний інститут), та організаційної психології (Московський університет ім. Ломоносова). У листопаді 2010 року пані Стрєлкова завершила навчання за програмою Executive MBA у міжнародній бізнес-школі IMD (Швейцарія).

 

Хрістос Цолкас

Генеральний директор ПрАТ «Філіп Морріс Україна»

Народився у 1965 році в Афінах, Греція. Випускник Національного технічного університету Афін, де вивчав хімічне машинобудування; отримав ступінь МВА в Імперському коледжі у Великій Британії.

Досвід роботи:

  • Лютий 2012   Призначений Генеральним директором ПрАТ «Філіп Морріс Україна». Сфера відповідальності: ринки України, Вірменії, Грузії та Молдови
  • 2009 – 2011    Генеральний директор Папастратос, афілійованої компанії Філіп Морріс Інтернешнл (ФМІ) у Греції
  • 2006 – 2009    Директор із стратегічного розвитку продажу у регіоні ЄС, директор із регіонального стратегічного розвитку продажу у регіоні Східної Європи, Близького Сходу та Африки в адміністративному центрі ФМІ у Швейцарії
  • 2003 – 2006    Директор з продажу та дистрибуції у Греції, з 2005 суміщав цю посаду з посадою директора ринків на Кіпрі та Мальті, працював у Папастратос у Греції
  • 1999 – 2003    Директор відділу продажу, директор відділу маркетингу та продажу у Папастратос у Греції
  • 1997 – 1999    Менеджер з торгового маркетингу у Юнайтед Дістіллерс енд Вінтнерс; головний бухгалтер у Діаджео у Греції
  • 1992 – 1996    Асистент менеджера з торгової марки, менеджер з торгової марки, менеджер з маркетингу у Юнайтед Дістіллерс С.А. у Греції