Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


Enactus для університетів

Enactus — це більше ніж просто ще одна студентська організація в вашому університеті. Всі вузи об’єднуються в глобальну мережу представників академічних та ділових кіл, що підтримують Enactus. Штаб-квартира Enactus і місцева національна організація будуть підтримувати команду вашого університету. Працівники Enactus надаватимуть ресурси, організовуватимуть заходи, сприятимуть отриманню вашою командою грантів та участі у змаганнях. Як наставник команди Enactus ви зможете надавати своїм студентам практичний досвід, який залишиться з ними протягом всієї кар’єри. Ваша діяльність може повністю змінити життя студентів, а також залишити вагомий слід в університеті.

Мотивуйте своїх студентів

Програма Enactus була створена в партнерстві з лідерами вищої освіти та бізнесу як платформа для студентів, де б вони могли застосовувати на практиці знання, отримані в університеті, вирішуючи реальні проблеми світу навколо. Ця діяльність може бути логічним продовженням їхнього процессу навчання, а ваш вплив на студентські проекти дозволить скоригувати їх відповідно до місії університету та ваших власних цілей як викладача. В результаті студенти стають більш мотивованими і сприймають навчальний процес набагато відповідальніше.

Будуйте зв’язки з суспільством 

Enactus надає чудовий інструмент побудови зв’язків між вашим університетом та суспільством. Вся програма достатньо гнучка, щоб віповідати різним потребам в різних країнах світу. Починаючи з проектів і закінчуючи вибором цільової аудиторії — все це дозволяє командам позиціонувати себе та свої університети як важливих членів громади. Ми працюватимемо з вами, навчаючи команду укладати партнерства з місцевим бізнесом та ЗМІ. Успішна команда відчутно покращує імідж університету, який вона представляє, якість його освітніх програм та авторитет в суспільстві..

Спілкуйтесь з іншими лідерами

Наставники команд та представники бізнесу, що залучені в Enactus, представляють впливову групу лідерів бізнесу та вищої освіти. Як наставник Enactus ви матимете можливість долучитися до цієї мережі через ряд заходів на регіональному, національному та міжнародному рівні. Ці заходи відбуваються цілий рік і допомагають знаходити контакти, отримувати нові знання щодо глобального бізнес-середовища, а також створювати взаємовигідні партнерства. Окрім побудови особистих зв’язків, мережа Enactus також пропонує можливість залучення адміністрації вашого університету та зміцнення його репутації серед компаній.

.