Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


Enactus для компаній

Партнери Enactus відіграють важливу роль в процесі покращення життя, зміцнення суспільства та розвитку соціально відповідальних лідерів. Будучи частиною мережі Enactus, компанії отримують низку переваг: ефективна реалізація політики корпоративно-соціальної відповідальності, залучення працівників, набір студентів, спілкування з іншими топ-менеджерми та поширення бренду. Enactus працює спільно з партнерами, щоб досягнути як глобальних, так і локальних цілей кожної компанії в певній країні.

Залучайте своїх працівників

Співпраця з Enactus створює можливості щодо волонтерського залучення співробітників у відповідності до цілей та завдань компанії, а також їхнім особистим вмінням та навичкам. На практиці це може бути від одного дня протягом заходів Enactus до більш стійкого залучення в якості члена Консультаційної ради.  Щороку тисячі представників бізнесу, підтримуючи Enactus, використовують цю можливость для отримання досвіду та особистих переваг.

 Наймайте найкращі таланти

Студенти Enactus  — це лідери, які поєднують дух суперництва і прагнення досягнути успіху з почуттям цілісності і бажанням допомогти суспільству. Досвід участі в Enactus вчить їх брати на себе ініціативу, планувати та реалізовувати проекти, спілкуватись та працювати в команді. Рекрутери помічають, що студенти Enactus більш підготовлені для роботи після університету, краще сприймають культуру своєї компанії та просуваються по кар’єрі швидше однолітків. Партнери Enactus можуть ближче познайомитися зі студентами Enactus через ряд спеціальних рекрутингових ініціатив, таких як розміщення інформації про кар’єрні можливості на нашому сайті, презентація компанії, запрошення до себе в офіс для особистого спілкування з командами та їх наставниками.

Спілкуйтесь з іншими лідерами

Заходи Enactus відбуваються цілий рік і пропонують низку можливостей для лідерів бізнесу щодо знайомства та спілкування між собою поза традиційними рамками. Ці заходи організовуються на регіональному, національному та міжнародному рівні і задумаються таким чином, щоб забезпечити якомога більше живого спілкування. Представники компаній, залучених в Enactus, представляють собою впливову групу лідерів бізнесу з різних сфер діяльності. Співробітники вашої компанії, приєднавшись до мережі Enactus, знайдуть нові контакти, посилять зв’язки та отримають бізнес-переваги, підтримуючи спільну мету.

Отримуйте переваги

Підтримка Enactus забезпечує суттєве визнання серед широкої мережі студентів, викладачів та представників бізнесу. Це можливість зміцнити бренд компанії та справити позитивне враження на потенційних співробітників, клієнтів та бізнес-партнерів, а також на суспільство загалом. Переваги партнера направлені на забезпечення максимально тривалого ефекту та різняться в залежності від партнерського рівня. Enactus створює додаткові ресурси для компаній-партнерів: промо на сайті та в соціальних мережах, розсилка новин, розробка маркетингових матеріали, публікації в медіа.