Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


Enactus для студентів

Участь у Enactus дає студентам можливість значно вплинути на життя інших людей, при цьому отримуючи досвід, навички і контакти, необхідні для побудови успішної кар’єри. Студенти Enactus – талановиті, працелюбні та ініціативні лідери, які поєднують дух суперництва і прагнення досягнути успіху з почуттям цілісності і бажанням допомогти суспільству.  Як член команди Enactus ви увійдете в мережу з понад 62,000 інших студентів по всьому світу, кожен з яких робить свій внесок у нашу спільну місію по створенню кращого світу. Це досвід, який змінить життя людей з різними потребами, і, цілком можливо, ваше власне теж.

Отримуйте реальний досвід

Кращий спосіб підготуватися до реального світу  – це вирішувати його реальні проблеми вже зараз. Саме така можливість з’явиться у вас в Enactus. Це не симуляція чи вивчення кейсів. Вам потрібно буде використати всі здобуті в університеті знання, щоб створити реальні проекти, які забезпечать досягнення реальних результатів для реальних людей. Команди Enactus допомагають сім’ям стати фінансово незалежними, вчать безробітних навичками для працевлаштування, сприяють досягненню успіху підприємцями і забезпечують економічний розвиток суспільства. В процесі роботи ви будете розвивати в собі навички роботи в команді, лідерства та комунікації, здобути які можна лише через реальний досвід.

Почніть чудову кар’єру

Нас підтримують найкращі компанії світу, які розуміють цінність досвіду Enactus і дуже агресивно конкурують за можливість найняти на роботу найкращих студентів Enactus. У вас буде можливість спілкування з представниками цих компаній на змаганнях Enactus, ярмарках кар’єри та інших  заходах. Щороку тисячі студентів використовують свій досвід та контакти, щоб розпочати кар’єру в компаніях-партнерах Enactus. Це ваш шанс познайомитись з керівниками кращих компаній світу.

Представляйте свій університет

Enactus базується на командній роботі – ви будете частиною команди, яка представлятиме ваш університет в суспільстві загалом та конкретно в мережі Enactus. Репутація університету зростатиме з кожним вашим успішним кроком. Ви також представлятимете свій університет на змаганнях з іншими вузами на національному рівні. Якщо ваша команда стане достатньо сильною, ви отримаєте унікальну можливість в житті – позмагатись за звання чемпіона світу з найкращими командами з різних країн. Поки ви будете спільно з партнерами проходити всі етапи побудови команди, створення проектів, пошуку фінансування, подолання труднощів, підготовки до змагань, ви побудуєте дружбу, яка може тривати все життя.