Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


29387881883_d7f3a8a358_o

Яскраві посмішки, святкова музика, нові цікаві знайомства, командний дух, шалена підтримка навколо — саме так вимальовується у пам’яті Enactus World Cup 2016, який відбувався 28-30 вересня 2016 року у Торонто, Канада!

Більше тридцяти команд із різних куточків світу приїхали в один час і в одне місце для того, щоб поділитися результатами своєї роботи, завдяки якій тисячі людей у всьому світі отримали можливості, яких не мали раніше, почали жити так, як не могли раніше.

Цього року новий склад команди Enactus ВНТУ вперше представляв Україну на міжнародних змаганнях в Канаді. Це був просто неймовірний досвід для кожного учасника!

29904826212_76a2c34a49_o

Все почалось з Ярмарки культур, яка відбулась у перший день змагань. Саме ту>т всі країни мали можливість продемонструвати свою культуру, звичаї, національні страви та одяг. Ми ділились своїм – українським, розповідаючи зацікавленим іноземним друзям про особливості української вишиванки, про те, чому дівчата у віночках, чому шаровари такі широкі, та як готувати борщ. А взамін отримали просто неймовірну масу цікавої інформації про культуру інших країн! Це можна порівняти з навколосвітньою подорожжю за один день. Саме в цей день команди вперше зустрічаються, знайомляться, обмінюються сувенірами та знаходять собі друзів серед інших країн.

Наступного дня розпочалось, власне, те, заради чого всі там і зібрались – перший етап змагань! Емоції перед виступом просто зашкалювали, бажання достойно представити країну переповнювало і приємно дивувала тепла і дружня атмосфера навколо – підтримка не лише української делегації, а й команд суперників! Україна презентувала свої проекти в лізі з командами Ірландії, Мексики та Марокко.

29904832352_06ff8d535d_oМи стояли на сцені і усвідомлювали – ось саме той момент, до якого наша команда готувались цілий рік! Одночасно було присутнє почуття гордості, хвилювання і величезної відповідальності. Адже тоді ми були обличчям не лише нашого вузу, а представниками України.

Приємно було усвідомлювати, що наші проекти достойно виглядали на світовій арені. Ми підняли важливі проблеми, про які знають люди з усіх куточків планети, і коли вже після виступу до нас підходили учасники та судді з інший країн і говорили, що вони вражені нашою роботою, це було безцінно!

29371123773_6a3a6ba61c_o

We all win — ця фраза була головним гаслом змагань і навряд чи можна було б підібрати щось краще. Адже всі команди, що брали участь у змаганнях уже є переможцями. Кожен проект — це одна добра справа, це люди, яким потрібна була допомога і їм допомогли.

Побувавши на таких змаганнях і поспілкувавшись з учасниками, відчуваєш шалене бажання змінювати свою країну і весь світ на краще. Адже можливо абсолютно все, якщо ти цього хочеш!

Ми приїхали на змагання і почали наш виступ з фрази «Ким би ти не був, будь кращим!». Під цим гаслом ми проведемо і наступний рік, вдосконалюючи свої знання та навички, вдосконалюючи життя людей навколо, яким дійсно це потрібно.

29884201552_61f5d61b79_o-1

Коментарі:

Коментарі закрито.