Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


7 червня в готелі «Прем’єр Палац» відбулись щорічні Національні змагання Enactus Україна. 15 студентських команд з Києва, Львова, Хмельницького, Вінниці, Одеси, Харкова, Донецька та Житомира представили результати своїх проектів перед членами журі, що складалось з понад 80 представників провідних міжнародних та українських компаній.

Спеціальним гостем змагань став Президент Київської школи економіки Павло Шеремета, який виступив із надихаючою промовою перед суддями, студентами та гостями Змагань. А їх загалом зібралось понад 300 осіб, зробивши цьогорічні Змагання найбільшим заходом за всю історію розвитку організації в Україні.

Всі проекти, які презентували  команди, були направлені на розширення можливостей різних верств населення та досягнення довгострокового результату, враховуючи економічний, екологічний та соціальний фактори.

Півфінальний раунд змагань був розбитий на чотири Ліги, в яких команди змагались за право виходу у Фінал. За результатом рішення суддів фіналістами цього року стали команди Enactus Вінницького національного технічного університету, Української інженерно-педагогічної академії, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Хмельницького університету управління та права.

Суддями Фіналу виступили керівники таких компаній, як Метінвест, Філіп Морріс Україна, Ernst & Young, PZU Україна, МТС, Microsoft, Carlsberg, агрохолдинг «Мрія», Nestle, Freshtel, СГ «ТАС» та McDonald’s. Їм випало нелегке завдання оцінити проекти команд та обрати Національного переможця Enactus Україна 2013.

Кубок фіналіста з рук Генерального директора Філіп Морріс Україна Хрістоса Цолкаса отримала команда Enactus УІПА.

Другого фіналіста – НТУ «ХПІ» – оголосила Директор з персоналу та соціальної політики компанії Метінвест Наталія Стрєлкова.

Віце-чемпіоном було названо команду Enactus Хмельницького університету управління та права.

А Національним переможцем 2013 втретє поспіль стала команда Enаctus ВНТУ.

Таким чином команда ВНТУ повторила рекорд Одеського національного економічного університету, який ставав чемпіоном у 2005-2007 роках.

Спеціальний кубок Enactus Ukraine Champion Award на честь 5-річного ювілею співпраці в Україні було вручено компанії Ernst & Young в особі її Керуючого партнера Олексія Кредісова.

Нагороду Spirit of Enactus, що вручається команді-новачку Enactus, отримав НТУ «Харківський політехнічний інститут». Найкращим наставником команди було оголошено Рузанну Арутюнян з Одеського національного економічного університету.

Переможці спеціального конкурсу від страхової компанії PZU в Україні:

І місце – Українська інженерно-педагогічна академія

ІІ місце – Житомирський державний університет ім. І. Франка

ІІІ місце – Львівський національний університет ім. І. Франка

Переможці спеціального конкурсу від Філіп Морріс Україна:

І місце – Львівський національний університет ім. І. Франка

ІІ місце – Харківський національний економічний університет та Вінницький національний технічний університет

ІІІ місце – Одеський національний економічний університет та Харківський національний університет ім. В. Каразіна

Переможець спеціального конкурсу від Метінвесту — Київський національний університет технологій та дизайну

З 29 вересня по 1 жовтня команда Enactus Вінницького національного технічного університету представить Україну на Всесвітньому кубку Enactus в Канкуні, Мексика. Бажаємо їй успішного виступу!

Дивіться сюжет телеканалу Business про Національні змагання Enactus Україна 2013

Більше фотографій зі Змагань у Facebook та ВКонтакте

Коментарі: