fbpx

НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ 2018

Дата події: 06.07.2018

6 липня 2018 року відбудуться Національні змагання Enactus Ukraine сезону 2017-2018.

На Національних змаганнях команди Enactus представлятимуть результати своїх соціально-підприємницьких проектів. Представники бізнесу, в якості жюрі, будуть оцінювати проекти команд. Команда-переможець представлятиме Україну на Enactus World Cup, який пройде восени у Кремнієвій Долині.

Захід проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

500

Студентів

Команди Enactus, які представлять результати своїх соціально-підприємницьких проектів та студенти-активісти, які жадають нових знань і випробують свої сили прямо на заході на хаккатоні соціальних проектів

80

представники бізнесу

Керівники компаній, які є впливовою групою лідерів бізнесу з різних сфер діяльності. Представників компаній із PR, CSR, HR напрямку

Національні змагання це:

40 соціально-підприємницьких проектів

20 ВНЗ України

17 Глобальних Цілей ООН

1 кубок переможця

Мета змагань: показати, як підприємницькі ідеї студентів і інноваційний підхід до вирішення соціальних завдань, покращують якість життя людей.

Так, команди Enactus за допомогою своїх проектів, дають можливість створення нових робочих місць, створюють бізнес-інновації, займаються просвітницькою діяльністю, яка спрямована на поліпшення умов життя і розширення можливостей людей в Україні.

Кожна команда має 17 хвилин, щоб продемонструвати свої проекти, які вони реалізовували протягом року від ідеї та MVP до повної реалізаціі і постійних результатів проектів.

Представники бізнесу, як судді, оцінюють важливість проблематики та впровадження сталого розвитку, ефективність через вплив на аудиторію проекту, кількість заохочених стейкхолдерів і тд.

Переможці національних змагань відправляться представляти Україну на міжнародні змагання World Cup до Кремнієвої Долини.

 

Номінанти фіналу національних змагань

Команди протягом року розробляють і вдосконалююь проекти. А перед національними змаганнями проходить суворий відбір і аудит, щоб відібрати найкращі проекти для презентації їх широкому загалу.

Фото з минулих подій

фіналісти змагань 2017
enacus Ukraine
переможці Національних Змагань 2017
вручення
виступ на фіналі

Реєстрація у склад журі та глядачів конкурсу закрит. Приєднуйтесь до наступних наших заходів.