fbpx

НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ 2019

5 липня відбудуться Національні змагання Enactus Ukraine сезону 2018-2019.

На Національних змаганнях команди Enactus представлятимуть результати своїх соціально-підприємницьких проектів. Представники бізнесу, в якості жюрі, будуть оцінювати проекти команд. Команда-переможець представлятиме Україну на Enactus World Cup.

Захід проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

250

Студентів

Команди Enactus, які представлять результати своїх соціально-підприємницьких проектів та студенти-активісти, які жадають нових знань і випробують свої сили прямо на заході на хаккатоні соціальних проектів

80

представники бізнесу

Керівники компаній, які є впливовою групою лідерів бізнесу з різних сфер діяльності. Представників компаній із PR, CSR, HR напрямку

Національні змагання це:

40 соціально-підприємницьких проектів

20 ВНЗ України

17 Глобальних Цілей ООН

1 кубок переможця

Мета змагань: показати, як підприємницькі ідеї студентів і інноваційний підхід до вирішення соціальних завдань, покращують якість життя людей.

Так, команди Enactus за допомогою своїх проектів, дають можливість створення нових робочих місць, створюють бізнес-інновації, займаються просвітницькою діяльністю, яка спрямована на поліпшення умов життя і розширення можливостей людей в Україні.

Кожна команда має 17 хвилин, щоб продемонструвати свої проекти, які вони реалізовували протягом року від ідеї та MVP до повної реалізаціі і постійних результатів проектів.

Представники бізнесу, як судді, оцінюють важливість проблематики та впровадження сталого розвитку, ефективність через вплив на аудиторію проекту, кількість заохочених стейкхолдерів і тд.

Переможці національних змагань відправляться представляти Україну на міжнародні змагання World Cup .

 

 

Місце проведення: DAN IT, пр. П. Тичини, 1в

Також в рамках National Competition пройде спецконкурс – Zerno Challenge

Команда-переможець представить Україну на Міжнародних змаганнях у Франкфурті, Німеччина. А грошові призи від партнерів отримають ті, хто посяде перші три місця:

№1 – €3,000

№2 – €2,000

№3 – €1,000

Фото з минулих подій

уй
второй
кк
фіналісти змагань 2017
enacus Ukraine
переможці Національних Змагань 2017
вручення
виступ на фіналі

Національні змагання 2018

Перегляньте, як це відбувалось у минулому році!