Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


3 березня 2017 року в Києві в офісі компанії KPMG відбувся всеукраїнський захід Enactus Україна — Project Prototype Showcase.

На заході команди з Києва,  Одеси, Львова, Вінниці та Харкова представили експертам перші результати своїх проектів та процес їх реалізації. Експертиза дозволила командам критично оцінити результати своїх проектів, знайти відповіді на проблемні питання, показати нові шляхи для розвитку та наявність потенціалу для масштабування своїх проектів.

DSC_0447

Ми вдячні експертам, які долучились до експертизи та вдосконалення проектів команд під час заходу, а саме:


Юлії
Шульзі — KPMG;
Валерію Кушніренко — PZU Україна;
Ользі Низенко — Sun InBev;
Анні Бобель — Archers;
Ігорю Паштепі — Rain;
Стефанії  Гасьошин —  Person Up;
Владиславу Грез’єву — Lobby X;
Яні Пампусі — KPMG;
Костянтину Солянику — ECOSOLUM Group;
Юні Шайхалієвій — Всеукраїнська асамблея молоді.

Експерти мали можливість допомогти командам вдосконалити їх проекти професійними рекомендаціями та порадами під час однієї з двох сесій, кожна з яких проходила в 2 етапи:

І. Prototype Showcase — виступ команд перед експертами, отримання від них відгуків та оцінку проекту відповідно до Індивідуальної форми оцінювання команди для того, щоб команда могла врахувати їх при підготовці до Національних змагань Enactus.

DSC_0498

ІІ. Експертиза проектів — спілкування команд з експертами у форматі speed-dating, де кожна команда мала можливість по 10 хвилин поспілкуватись з кожним із присутніх на цій сесії експертом. Під час цієї частини експерти надали безцінні рекомендації та поради по вдосконаленню проектів і масштабуванню результатів.

DSC_0387

Найкращі команди отримали оцінку своїх проектів у якості наданих їм сертифікатів на години консультацій для подальшої допомоги по вдосконаленню проектів і підтримки від експертів.

DSC_0419

Крім того, Юлія Шульга, фахівець по роботі з персоналом KPMG в Україні провела семінар під назвою “Підготовка до майбутньої роботи”, де розповіла студентам Enactus як підготуватися до співбесіди, складати резюме, які обов’язкові здібності потрібно набути для майбутньої роботи. Студенти залишилися у захваті від практичних рекомендацій та нових трендів на ринку праці.

Вікторія Яблонська, програмний менеджер Enactus Україна, також провела семінар з практичних навичок з relationship building з партнерами.

Ми ще раз хочемо подякувати всім учасникам Project Prototype Showcase за плідну працю протягом всього дня і особливо компанії KPMG, яка так гостинно приймала нас в своєму офісі.

DSC_0659

 

Коментарі:

Коментарі закрито.