Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


Шановні команди!

03 березня 2017 року в Києві відбудеться Project Prototype Showcase, другий етап  в серії заходів щодо реалізації проектів після Project Ideas Showcase, який відбувся у грудні 2016 року. 

картинка PRSC png.001

Під час заходу кожна команда матиме можливість презентувати результати своїх проектів експертам та отримати від них професійні рекомендації та поради. Обрані проекти отримають підтримку експертів у вигляді годин, які вони будуть готові приділити консультаціям команди під час реалізації та масштабування своїх проектів. 

Кожна команда може представити максимум 2 проекти на Project Prototype Showcase.

На заході команди повинні презентувати вже не ідеї проектів, а отримані результати, та пояснити процес реалізації першого етапу проектів.

Експертиза дозволить командам критично оцінити результати своїх проектів, знайти відповіді на проблемні питання, показати нові шляхи для розвитку та наявність потенціалу для масштабування проекту.

Для того, щоб взяти участь у Project Prototype Showcase кожна команда повинна дотриматись наступних обов’язкових дедлайнів:

Крок 1 до 25.01 – зареєструвати команду для участі в заході за посиланнямhttps://goo.gl/kLQBB4;

Крок 2 до 30.01 – обрати максимум 2 проекти для презентації та обговорити їх зі своїм регіональним менеджером;

Крок 3 до 07.02 – заповнити форму реєстрації проектів для участі у Project Prototype Showcase (для кожного проекту окремо) за посиланням https://goo.gl/eTcgrW;

Крок 4 до 10.02 – зареєструвати учасників від команди на Project Prototype Showcase за посиланням https://goo.gl/3KrA0F;

Крок 5 до 17.02 – підготувати презентацію у форматі PowerPoint, виступ та бізнес-канву та презентувати своєму регіональному менеджеру, наставнику та, за бажанням, представникам бізнес-ради команди;

Крок 6 до 24.02 – оформити кінцевий варіант презентації у форматі PowerPoint, бізнес-канву та надіслати їх на info@enactus.org.ua (копія листа — регіональному менеджеру).

Участь команд та  презентація проектів на Project Prototype Showcase є обов’язковою умовою для допуску команди до Національних змагань Enactus Україна 2017 року.

Зареєстрованим командам буде надіслано додаткову інформацію щодо заходу.

Бажаємо успіхів командам в реалізації проектів та підготовці до Project Prototype Showсase!

Коментарі:

Коментарі закрито.