Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


20 квітня в Києві відбудеться третій Національний тренінговий день Enactus. Ми поступово наближаємося до найочікуванішого і відповідального етапу програми для кожної команди Enactus. Тема третього тренінгу –  «Підготовка до Національних змагань».

Під час тренінгу буде розглянуто ключові питання підготовки команди до виступу на змаганнях: заповнення обов’язкових документів, представлення результатів проектів, виступ команди, створення презентації та річного звіту.

Для того, щоб зробити тренінг максимально корисним і практичним, команди повинні виконати певні умови:

  • - направити для участі у тренінгу капітана та членів виступаючої команди (пріоритет може надаватись керівникам проектів);
  • - визначитися до тренінгу з проектами, які виносяться командою на змагання;
  • - підготувати короткі описи своїх проектів відповідно до структури (потреба, підхід, результат).
  • - переглянути відео-інструктажі з підготовки до Національних змагань, які доступні за цим посиланням.

Для участі в тренінгу ми запрошуємо 5 представників від кожної команди. Форма реєстрації доступна за цим посиланням. Для реєстрації у заході, учасник має відповісти на 10 запитань щодо підготовки до Національних змагань.

Дедлайн реєстрації – 12 квітня. О 23:59 12 квітня форма реєстрації на захід буде закрита.

Регламент заходу доступний за цим посиланням. Початок заходу о 9:30. Зареєстрованим учасникам буде надіслано додаткову інформацію стосовно тренінгу.

Цей тренінг допоможе зробити впевнений старт в підготовці до Національних змагань Enactus 2017 і стати на крок ближче до перемоги.
До зустрічі!

____________________enc1

Коментарі:

Коментарі закрито.