Вконтакті Facebook Twitter
X

Логін

Щоб отримати дані доступу до аккаунту своєї команди, зверніться до регіонального менеджера.


Проекти

+2. Діти дощу

IMG_10731

Команда ХНЕУ (Харківського національного економічного університету) реалізовала проект, допомагає батькам та реабілітаційним центрам проводити розвиваючі заняття для дітей з аутизмом.

Для цього команда розробила спеціальну компьютрену програму, до якої включені 4 модулі, у тому числі, 3D імітація людини, анімаційне відео з елементарними правилами поведінки, єдиний банк карток PECS та розвиваючі міні-ігри.

Вже 37 дітей працюють на цій програмі, а спеціалісти центру відмічають, що швидкість реакції дітей-аутістів збільшилася у 1,5 рази.

 

Проект «iLearn»

ilearnКоманда КНЕУ (Київського національного економічного університету) разом із партнером громадською спілкою «Освіторія» розробили онлайн-платформу підготовки вихованців дитячих будинків та інтернатів до зовнішнього незалежного оцінювання з використанням сучаних освітніх та IT-технологій.

40 викладачів та 30 студентів КНЕУ були залучені до реалізації проекту. Платформа має більше 500 активних користувачів, у тому числі учні старших класів Луганської та Донецької областей також мали змогу дистанційно готуватися до ЗНО з основних предметів: математика, українська мова, англійська мова та історія України.

Сайт проекту: http://ilearn.org.ua

 

Подушки Enactus 

l7Rf2Athtl8Команда ХІФ (Харківського інституту фінансів) реалізувала проект з допомоги жінкам-швеям в організації власної справи. У своєму проекті студенти врахували проблему переробки сміття.

Шляхом організації сбору і переробки на партнерському підприємстві використаної ПЕТ-тари на екологічні волокна, була отримана недорога тагіпоаллергенна сировина. З цієї сировини малозабезпечені швеї виготовляли декоративні подушки.

Команда також навчила жінок-швей засадам ведення і розвитку власної справи. У підсумку вісім швей отримали сумарний дохід у розмірі 20 тисяч гривень.

Сайт проекту: https://vk.com/enactus_podushky

 

Процвітаюча долина

vntu1

Команда Enactus ВНТУ реалізувала проект для мешканців села на Вінниччині, що займались вирощуванням та продажем овочів.

Студенти знайшли списані скляні вікна та допомогли збудувати з них теплиці для вирощування розсади та овочів.

Команда Enactus також навчила селян навичкам ведення власної справи та маркетингу.

В результаті 12 сімей реалізували розсади на суму понад 450 тисяч гривень. А це майже втричі більше у порівнянні з доходом кожної сім’ї минулого року.

 

Ecobag

1l6fARjvSPE

В Житомирській області на базі притулку для жінок, що постраждали від домашнього насильства, команда Enactus ЖДУ створила швейний цех. Студенти навчили шість безробітних жінок виготовляти екосумки.

Наступним кроком команда провела в Житомирі ряд заходів для популяризації продукту, а також створила сайт для продажу сумок через інтернет.

Завдяки підприємницькому підходу команди Enactus притулок отримав замовлення на виготовлення 850 сумок на загальну суму 27,5 тисяч грн.

.

.

Верхній Салтів

uepa

Щоб збільшити доходи історико- археологічного заповіднику “Верхній Салтів”, що на Харківщині, команда Enactus УІПА навчила його співробітників навичками реклами та просування в інтернеті для приваблення туристів з міста.

Для них було організовано святкування Масляної, внаслідок чого зросли доходи музею та місцевих підприємців.

Студенти також допомогли місцевим майстрам представити свої роботи на харківській виставці народного мистецтва.