fbpx

Проекти команди-переможця Enactus Вінницького Національного Технічного Університету

Команда Enactus Вінницького Національного Технічного Університету презентувала три великих проекти та три підпроекти, які реалізовували впродовж року у Вінницькій області. Всі вони спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.

Перший проект  «Світлі вчинки» – створення комплексної освіти для вихованців Жмеринського інтернату та менторської програми.

Другий проект «Екологія без меж» – це три  комплексні ініціативи, які разом зможуть поліпшити стан екології: створення  контейнерів для паперових горняток та запуск системи збору горняток у 30 закладах Вінниці, розвиток еко-свідомості у школярів за допомогою уроків у шкільній програмі з залученням іноземних волонтерів. Та Eco to the World – вінничани вирішили надати рішення проблемі безробітності у Гані та навчили безробітних заробляти на переробці макулатури.

Та третій проект « Орієнтир на успіх» для людей з порушенням зору.  Команда розробила і оснащила вулиці міста звуковими маячками для комфортного пересування містом людей з вадами зору.

1
2
3
4
5
6